Specjalista ds. Kontaktów z Klientami

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedaży,
  • utrzymywanie i nawiązywanie relacji z klientami,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • wsparcie w zakresie usług oferowanych przez MDG Doradztwo Gospodarcze,
  • udział w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, (preferowane wyższe lub w trakcie studiów),
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętności i doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • pożądane prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, FB),
  • inicjatywność i zaangażowanie,

Oferujemy

  • umowa o pracę na okres próbny, potem czas nieokreślony,
  • praca częściowo w siedzibie spółki w Warszawie, częściowo w terenie,
  • wynagrodzenie stałe + prowizja za skuteczność.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku: